Spoluběžci

Už dávno neplatí tvrzení o osamělém maratonském běžci. Čím víc běžců, tím větší zábava a navíc kilometry ubíhají skoro samy. Najděte si své spoluběžce na běžecké seznamce a vyrazte společně na trénink, doplňte členy do štafety, týmu nebo na akce FreeRunu. Běhání je přeci společenská záležitost!

Vytvořit inzerát

Aktuality

 • Běh jako čistě dámská záležitost

  Až v sobotu desátého září v centru Prahy narazíte na barevného běžeckého hada, možná si řeknete, že už přeci nejde o nic výjimečného. Nemůžete se víc mýlit! Tenhle se totiž od těch ostatních podstatně liší – nenajdete v něm jediného muže. Jde totiž o adidas Běh pro ženy, který, jak sám název napovídá, je určený pouze něžnému pohlaví. Běží se na pět kilometrů, takže je vhodný úplně pro každého… vlastně pardon, pro každou. Více…

 • Jak si užít žhavý závod: Zachovejte (si) chladnou hlavu

  Předpovědníci počasí už vůči nám zase vztyčují prst. Jako že pátek a sobota nejvyšší stupeň nebezpečí, horko až běda, že je to pomalu na zákaz vycházení atakdále. Upřímně řečeno, obecně vzato, oni by nás ti televizní pracovníci, od zprávařů až po rosničkáře a tvůrce reklam zejména, nejraději udrželi vsedě/vleže před obrazovkou od rána do večera. Více…

Všechny novinky

Maraton Edition

Volkswagen fandí běhání a již více než 10 let je hrdým titulárním partnerem Prague International Marathon, běžecké ligy RunCzech a jednoho z nejkrásnějších maratonských běhů na světě, Volkswagen Maraton Praha. Svou lásku k pohybu Volkswagen také promítá do limitované edice vozů MARATON EDITION – nyní pro modely up!, Polo, Golf, Golf Variant a Golf Sportsvan. Zákazníci u nich získají nadstandardní porci výbavy s cenovým bonusem až 88 700 Kč, záruku 5 let/100 000 km nebo výhodné značkové financování s měsíční splátkou už od 2259 Kč a unikátní pojištění.

Více o Maraton Edition

 • Vyrábíme automobily.

  Ono to bez nich úplně nejde. Ale děláme všechno proto, aby ty naše byly nejen co nejkvalitnější, ale také co nejšetrnější vůči přírodě.
 • Podporujeme běhání.

  Jsme dlouholetým hrdým partnerem běžecké ligy RunCzech. Někdy je prostě potřeba nechat auto stát a užít si trochu pohybu.
 • Šetříme přírodu.

  Zkrátka myslíme na to, aby se nám všem lépe žilo. Myslíme „modře“. Myslete s námi. Běhejte s námi. Think Blue. Run Blue.